BATCAR

Akumulatory AGM

Przedstawiamy Ci szeroką ofertę akumulatorów AGM w niepowtarzalnie niskich cenach! Współpracujemy z topowymi producentami, docenianymi na światowym rynku motoryzacyjnym. Polecamy Ci produkty takich marek, jak:

  • DIVINE;
  • FIAMM;
  • MEGALIGHT;
  • VARTA;
  • YUASA.

Zakup produktów bezpośrednio od jednego z głównych dystrybutorów tych marek zapewnia Ci gwarancję jakości i wytrzymałości, nawet w skrajnych warunkach eksploatacyjnych. Firma BatCar od prawie 30 lat zajmuje się dystrybucją i doradztwem w zakresie akumulatorów samochodowych i tych, przeznaczonych do większości urządzeń mechanicznych dostępnych na rynku. Ponadto w naszej ofercie znajdziesz akcesoria do aut, chemie warsztatową, czy pomoce dla kierowców.

Zalety akumulatorów AGM

Do głównych zalet akumulatorów AGM należy przede wszystkim ich bezobsługowość. Co to właściwie oznacza? Przez wiele lat prawidłowej eksploatacji baterii nie będziemy musieli martwić się o jej uzupełnianie wodą, czy konieczność ładowania, albowiem ryzyko rozładowania akumulatora AGM jest niewielkie.

Baterie AGM oferowane w naszym sklepie doskonale nadadzą się do: silników łodzi, przyczep kempingowych, czy samochodów posiadających hybrydowe silniki. Ponadto ich bezobsługowość sprawdzi się w przypadku systemów opartych na odnawialnych źródłach słonecznych. Serdecznie polecamy ten rodzaj baterii do wymagających i wieloletnich urządzeń maszynowych i pojazdów wodnych.

Sprawdź nasza ofertę i przekonaj się sam o jakości oferowanych przez nas akumulatorów!

Do góry