BATCAR

Akumulatory żelowe

Posiadamy wytrzymałe i trwałe akumulatory żelowe, których siła opiera się na technologii sprzyjającej wieloletniej i efektywnej eksploatacji wykluczającej konieczność przeprowadzania zabiegów naprawczych, czy obsługowych. Posiadamy w asortymencie modele, których żywotność szacowana jest nawet na 10-12 lat! To m.in. dzięki konstrukcji uniemożliwiającej wyciek elektrolitu, który dodatkowo gwarantuje bezpieczną pracę akumulatora w każdej pozycji.

Ponadto oferowane przez nas baterie żelowe cechują się niezawodnością działania, wysoką odpornością na wstrząsy i wibracje oraz wytrzymałością na wysokie temperatury. Akumulatory typu GEL nie tracą zgromadzonego w sobie ładunku nawet w trakcie długiego okresu użytkowania. Polecamy baterie zaufanych marek, takich jak: NOVELBAT, DIVINE, czy HAZE. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z całą naszą ofertą, a w niej nie tylko akumulatory, ale także akcesoria do samochodów, takie jak: prostowniki, kable rozruchowe i wiele więcej. Serdecznie zapraszamy!

pexels-antoni-shkraba-6749761

Wykorzystanie akumulatorów żelowych

Akumulatory żelowe wykorzystuje się przede wszystkim do zasilania kamperów i jednośladów, takich jak: motocykle, motorowery, skutery standardowe, hulajnogi elektryczne. Ponadto mogą być wykorzystane w samochodach osobowych jako akumulatory dodatkowe, odpowiedzialne za dostarczenie prądu bezpośrednio do urządzeń elektrycznych.

Do góry