BATCAR

Akcesoria do akumulatorów

Naszą działalność rozpoczynaliśmy i w dalszym ciągu w głównej mierze opieramy na akumulatorach, jednakże podjęliśmy decyzję o rozszerzeniu naszego asortymentu o istotne elementy, takie jak: akcesoria do akumulatorów, chemię warsztatową, czy dodatki spełniające funkcję pomocy kierowcy. Dzięki temu mamy nadzieję, że umożliwimy tym zakupienie wszystkich potrzebnych elementów w trakcie jednej transakcji – czy to w którymś z naszych oddziałów, czy za pośrednictwem sklepu internetowego hurtowni akumulatorów.

W naszej ofercie posiadamy:

  • kable rozruchowe – typ: 200, 400, 600 i 900, 1200;
  • mosiężne klemy motylkowe;
  • zaciski MAC CU-T;
  • prostowniki: automatyczne i z rozruchem;
  • urządzenia rozruchowe i boostery.
24

Chemia i dodatki do samochodów

Nasz asortyment wypełniony jest również dodatkami do samochodów, które mają na celu ułatwienie codziennej jazdy i funkcjonowania w ruchu drogowym, a także chemią warsztatową o wysokich właściwościach odtłuszczających i domywających.
Posiadamy akcesoria do samochodów o charakterze pomocnika kierowcy – mowa o tzw. Yanosiku GTR, czyli legalnym systemie wzajemnej wymiany informacji między użytkownikami ruchu drogowego z wbudowanym odbiornikiem GPS i GPRS.

Posiadamy również chemię do warsztatu w głównej mierze skupioną na preparatach pianotwórczych do dokładnego pozbywania się tłuszczu, spalin, smarów itp. Tego typu produkty znajdą zastosowanie w usuwaniu zabrudzeń karoserii, naczep, podwozia, kół, fragmentów aluminiowych itp.

Do góry