BATCAR

Akumulatory do samochodów ciężarowych

Wieloletnie doświadczenie w branży motoryzacyjnej pozwala nam nieustannie rozwijać się i poszerzać nasza ofertę o kolejne produkty – wiedząc, jak ważny dla naszych Klientów jest komfort i bezpieczeństwo postanowiliśmy wprowadzić do naszego asortymentu akumulatory do samochodów ciężarowych montowane przede wszystkim w TIR-ach. Ten rodzaj baterii wymaga zdecydowanie większej wydolności do pracy niż ta, dostrzegana w akumulatorach przeznaczonych do samochodów osobowych, czy akumulatorach motocyklowych.

Akumulatory ciężarowe AGM i żelowe charakteryzują się przede wszystkim zdolnością do pracy przy dużych obciążeniach, ekstremalnych wahaniach temperatury, czy długotrwałych wstrząsach i wibracjach. Ich pojemność także wyróżnia się na tle pozostałych akumulatorów i najczęściej waha się w granicach od 200-225 Ah przy jednoczesnym prądzie rozruchowym utrzymującym się na poziomie 1200-1300 A.

Akumulatory do TIR-ów posiadają także wysoką odporność na korozję i negatywne wpływy czynników atmosferycznych, w tym skrajnych temperatur. Proponujemy naszym Klientom baterie wiodących marek w konkurencyjnych cenach, dostępne w aż 12 lokalizacjach znajdujących się na terenie Polski i poza jej granicami. Szczególnie polecamy akumulatory ciężarowe EUROSTART wykonane w technologii Ca-Ca o maksymalnej wydajności – bezpieczne i ekonomiczne dla kierowców.

W sprzedaży posiadamy także równie bezpieczne i trwałe baterie takich marek, jak: CENTRA, FIAMM, czy VARTA. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty firmy Batcar.

Do góry