BATCAR

Akumulatory motocyklowe

Oferujemy solidnie wykonane i fabrycznie zapakowane akumulatory motocyklowe oraz baterie do: skuterów standardowych, wodnych, hulajnóg elektrycznych, czy kosiarek w niezmiennie promocyjnych cenach – dzięki nieprzerwanemu działaniu na rynku motoryzacyjnym od wielu lat jesteśmy w stanie oferować naszym Klientom najlepsze ceny za akumulatory i akcesoria pomocnicze. Serdecznie zapraszamy do kontaktu i zakupu naszych produktów!

BATCAR

Akumulatory do jednośladów

Jeśli masz wątpliwości co do wyboru odpowiedniego akumulatora do jednośladu – z ogromną przyjemnością Ci pomożemy. Od przeszło 30 lat zajmujemy się fachowym doradztwem, dystrybucją i sprzedażą akumulatorów do samochodów, maszyn silnikowych i systemów odnawialnych źródeł energii. W przypadku większości marek znajdujących się w naszym asortymencie – jesteśmy ich głównym dystrybutorem na terenie całej Polski.

W głównej mierze sprzedajemy akumulatory do pojazdów jednośladowych takich marek, jak m.in.: Novelbat, Yuasa, Exide i VARTA, które produkują doskonałe baterie żelowe, czy standardowe akumulatory marki FIAMM. Niezależnie od wybranego produktu, zapewniamy wsparcie i pomoc także po zakupie – chętnie odpowiemy na wszystkie nurtujące Cię pytania i sprzedamy kilka sprawdzonych sposobów na to, jak eksploatować akumulator, aby wytrwał z Tobą jak najdłużej bez niepotrzebnych napraw i inwestycji.

Zapraszamy do zakupów w sieci oddziałów Batcar!

Do góry