BATCAR

Akumulatory do łodzi, jachtów

Posiadamy bogaty asortyment akumulatorów do łodzi i jachtów w niespotykanie niskich cenach!

Potrzebujesz solidnie wykonanej i trwałej baterii do swojej łodzi? A może wybierasz się w dłuższy rejs i potrzebujesz niezbędnych akcesoriów, takich jak kable rozruchowe, czy elektryczne ładowarki? Niezależnie od tego, czego potrzebujesz w danym momencie gwarantujemy, że znajdziesz to w naszym sklepie Batcar! Posiadamy szeroką ofertę akumulatorów do jednostek pływających charakteryzujących się ponadprzeciętną wytrzymałością na nietypowe warunki eksploatacji maszyny w wodzie.

pexels-mali-maeder-42091

Wytrzymałe akumulatory do łodzi

Jeśli masz już doświadczenie w prowadzeniu jednostek pływających zapewne doskonale zdajesz sobie sprawę z tego, jak bardzo elektronika na pokładzie potrafi osłabić akumulator, a w efekcie doprowadzić do szybkiego zakończenia jego żywotności i wystąpienia potrzeby wymiany go na nowy. Pokażemy Ci, że może być inaczej! W naszym sklepie kupisz wytrzymałe akumulatory do łodzi znanych i cenionych marek, takich jak:

  • DIVINE;
  • MEGALIGHT;
  • HAZE;
  • BARS ENERGY.

Zaufaj naszemu doświadczeniu – doradzamy w wyborach akumulatorów od wielu lat. Bez problemu wybierzemy dla Ciebie odpowiedni akumulator w atrakcyjnej cenie!
Przyjdź do jednego z naszych oddziałów lub skontaktuj się z nami za pośrednictwem formularza na stronie internetowej. Czekamy na Ciebie!

Do góry